nogometni dresovi dječji El Clásico si je uzeo vremena da krene

nogometni dresovi dječji El Clásico si je uzeo vremena da krene, ali Real Madrid neće imati nikakvih zabrinutosti zbog toga. Vinicius Junior otvorio je rezultat nakon 71 minute prije nego što je Mariano Diaz skupio tri boda u nadoknadi vremena. To znači da je bočni preskakač Zinedinea Zidanea Barcelona na vrhu La Liga, iako imaju i bolji međusobni rekord ako završe na bodovima na summitu. Losu Blancosu je također bila potrebna derbi pobjeda nakon ligaškog poraza od Levantea i 2-1 zaostatka u prvoj utakmici posljednjih 16 utakmica Lige prvaka s Manchester Cityjem. Činjenica da protiv Blaugrane nisu bili u najboljem slučaju neće ih ni najmanje smetati.Gerard Pique čak je komentirao da je u prvom poluvremenu ovo bila najgora madridska momčad s kojom se ikad suočio, iako Barcelona nije uspjela iskoristiti. Pique je tada sudjelovao u prvom golu Reala kada se lopta odbila od njega do pogrešne noge Marc-Andre ter Stegena.

“Real Madrid u prvom poluvremenu bio je najgori Madrid s kojim sam se suočio na Bernabeuu”, rekao je Pique preko Goala. “Propustili smo priliku da ih povrijedimo. Moramo igrati bolje nego u drugom poluvremenu, ali izgubili smo lopte i rasli su u samopouzdanju. “Odavali su najgori mogući dojam i ne kažem to kao kritiku. Svi imamo problema u našim klubovima. “Ali imam osjećaj da je to važna propuštena prilika [za Barcelonu].” Pique može reći da nije kritizirao Real, ali Sergio Ramos to nije vidio tako i odmah je uzvratio udarac “Svačije je mišljenje ugledno”, rekao je branitelj novinarima.

„Prijavljujem se za pobjedu u svim Clasicosima tako da napravim prvo poluvrijeme toliko loše koliko kaže.“ Pristup je bio drugačiji. U prvom smo poluvremenu ostavili loptu, a u drugom smo odlučili krenuti. “Nisu bili tako svježi i počeli smo stvarati šanse.” Ramos je u pravu, naravno. Dođite na kraj sezone, nitko se neće sjećati da je Madrid polako počeo u Clasicu, ali ta bi utakmica mogla dokazati razliku u utrci za naslov. Čak i ako Real ne bude imao problema, nedostaci Quiquea Sétiena strana izgleda daleko ozbiljnije.Reakcija Cristiana Ronalda na Viniciusov gol protiv slavlja BarceloneMarcela nakon obrambenog gola na Leo MessiSergio Ramos liverpool dres prodaja govori o svom ogromnom poštovanju prema Messiju.