nogometni dres za djecu Kako najbolje sumirati Neymarov nastup na gostovanju

nogometni dres za djecu Kako najbolje sumirati Neymarov nastup na gostovanju Marseilleu u nedjelju navečer… U svom osmom nastupu za Paris Saint-Germain u Ligue 1, Brazilac je poravnao rezultat u 33. minuti i poništio otvaranje Luisa Gustava. Adrien Rabiot je dodao Neymaru unutar kutije od 18 jardi kako biste pronašli donji desni kut s točnim pogonom lijevom nogom.

To je bio Neymarov 10. pogodak u svim natjecanjima otkako se ljetos pridružio PSG-u kako bi nastavio svoj vrući niz golova. Ali odatle je sve krenulo nizbrdo. Neymar je, nakon što je dobio žuti karton u 85. minuti, dobio naredbu za marširanje dvije minute kasnije nakon što je gurnuo jednog od igrača Marseillea. 25-godišnjak je navalio kada je srušen, iako je Lucas Ocampos sigurno jeo od it.PSG je tada gubio rezultatom 2-1, tako da Neymarovo isključenje sigurno nije pomoglo stvarima, ali je Edinson Cavani spasio stvar. Cavani je izveo prekrasan slobodan udarac s 20 metara i prisjekao gredu i postigao 2- 2 s preostalim minutama dok se Neymar rano tuširao.

Neymar će neminovno ukrasti naslovne strane za svoje akcije protiv Marseillea, ali dogodio se još jedan trenutak tijekom utakmice koji je privukao pozornost svih na društvenim mrežama. U videu i tweetovima ispod, dok Neymar ide u kut, brojna policija može se vidjeti kako stoji u blizini Brazilca sa štitovima, štiteći ga.NEYMARU TREBA ZAŠTITU Razlog zbog kojeg je policija stajala tako blizu Neymara je zato što je cijelu utakmicu bio zlostavljan od navijača Marseillea, do točke kada su rakete ispaljene na njega. Opet, u videu ispod možete vidjeti razne predmete bacanje na Neymara, uključujući piće, i laserske pokazivače koji mu sijaju u lice.NEYMAR POD NAPADOM Sramotno ponašanje. Ljubitelji nogometa nisu mogli vjerovati što su vidjeli kada je policija bila prisiljena upotrijebiti dres liverpoola prodaja štitove kako bi zaštitila Neymara, jednostavno zato što se to nikada prije nije dogodilo.